Kahvaltılık Lezzetli Tarifler

Tarif Puanı
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2 oy verildi.
4,50 puan
Loading...
FavoriteLoadingDeftere Ekle

76 kişinin defterinde

Kahvaltılık Lezzetli Tarifler
18 Haziran 2016 1738 defa okundu 0 yorum

Her sabah tüketilen ve sağlık açsından önemini herkesin bildiği kahvaltı tarifleri tüm gün size enerji vermesi ve değişik lezzetleri bir arada bulmanız için Enfes Kahvaltı sitesinde sizinle buluşuyor. Renkli dekoratif kahvaltı sunumları yanında kendi tariflerinizi de ekleyebileceğiniz bir yer olan site, detaylı anlatımıyla büyük beğeni topluyor.

Kahvaltılık Lezzetli Tarifler

Özel davetler ya da her gün aynı şeyi tüketmekten sıkılanlar için sitede kahvaltılık yiyecekler bulunuyor. Her biri birbirinden lezzetli çörek tarifleri, aperatif tatlılar, döküm tavada yumurta çeşitleri ve daha fazlasını tariflerle beraber sitede görebilirsiniz. Dilerseniz sunumla görünümü de zenginleştirerek kahvaltıları büyük bir şölene dönüştürebilirsiniz. Enfes Kahvaltı size sanatın kahvaltıdaki halini göstermeyi amaçlar.

Sahanda Yumurta Temalı Kahvaltı Sunumları

Rengârenk eğlenceli kahvaltı sunumlarının adresi Enfes Kahvaltı hem göze hem de damak zevkine hitap eden onlarca çeşidi bir arada topluyor. Her biri son derece lezzetli tariflerle güne mükemmel başlamak, sevdiklerinizle kalabalık kahvaltı organizasyonları yapmak mümkün… Üstelik tamamen kendiniz bunu hazırlayabilirsiniz. Sitede yer alan çok sayıda sunumdan birini seçerek kahvaltılarınıza lezzetli dokunuşlar ekleyebilirsiniz. Dilerseniz bu lezzetli tariflere kendi kahvaltı tarifleri çeşitlerinizden de siteye ekleyebilirsiniz. Bunun için siteye üye olmak yeterli olacaktır.

İnsan sabah uyanınca sanki tüm gece koşmuş, yorulmuş ve hiç yemek yememiş gibi hissediyor. Gözünün önünden sıcak çay ve dizilmiş kahvaltı sofraları geçiyor. Yerini hiç bir öğünün tutamadığı zeytin, peynir, bal, yumurta, kızartma, reçel, kızarmış ekmek… Ah şimdi olsa da yesek.

Temiz havada, yemyeşil doğaya karşı içilen bir bardak çayın, yada taze sütün, sıcak ekmeğe sürülmüş tereyağının, taze yumurta ve köy peynirinin tadı bir başka güzel olur damakta. Mis gibi bir köy kahvaltısı asla reddedilemez. Sabahleyin çalar saat sesi ile değil de mutfaktan gelen, mis gibi kokularla uyanır insan. Kokusu bu kadar güzelse, sofrayı düşünemiyorum bile. Bu muhteşem sofranın tadını alan, bir daha unutamaz. Hayatta en az bir defa köye gidip, bu leziz sofranın tadına bakılmalı.