Kahvaltı Sofralarımıza Renk Veriyoruz

Tarif Puanı
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Tarifi Oyla!
Loading...
FavoriteLoadingDeftere Ekle

84 kişinin defterinde

Kahvaltı Sofralarımıza Renk Veriyoruz
16 Haziran 2016 1177 defa okundu 0 yorum

 

Bir Pazar günü ailecek güzel bir kahvaltı yapmak isterseniz serpme kahvaltı hazırlayan yerleri gidebilirsiniz.  birde organik ürünlerle hazırlayan bir yer bulabilirseniz çok daha keyifli bir seçim olacaktır. Köy peyniri, çeçi ya da koyun sütünden yapılmış, çanakta yoğurt, organik reçel çeşitleri, bal, kuru kayısı, incir, erik gibi kuru gıdalar. Organik domates ve biberle yapılmış melemen, bal bütün bunları köy ortamını hatırlatan dekorasyonla da tamamlarsak, birde saç böreği yapan bayanlar varsa işte kahvaltı keyfi.

Reçellerin bin bir çeşidi, çilek, vişne portakal, incir, kayısı, ayva gibi… Bu reçellerle birde köy tereyağı ben en kısa zamanda kahvaltılıklar hazırlayan bir yere gidip serpme kahvaltı yapacağım size de tavsiye ederim.

Mor Süslemeli Brunch Sunumu

Kalabalık kahvaltı organizasyonları, pazar kahvaltıları gibi durumlarda ihtiyacınız olan değişimi sitede bulabilirsiniz. Mor süslemeli brunch çeşitleri sayesinde rengârenk kahvaltı sofrasıyla misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Turuncu Kombinli Kahvaltı Sofraları

Renkli kahvaltılar isteyenler, yeni tariflerle yeni bir güne daha enerjik ve pozitif başlangıç umut edenler için Enfes Kahvaltı’ size merak ettiğiniz her şeyi sunuyor. Site üzerinde üye olarak ya da olmadan alabileceğiniz dağ çileği reçeli tarifi yanında sunum çeşitleri gibi detaylara da yer veriliyor. Üstelik siz de kendi beğendiğiniz tariflerinizi site üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Turuncu Kombinli Kahvaltı Sunumu

Hafta sonları düzenlenen kahvaltılar veya sadece değişiklik için merak ettiğiniz ve hayatınıza renk getirmek istediğiniz kahvaltı sunumu detaylarını site üzerinden görebilirsiniz. Bunlar içinden renkleri nedeniyle en pozitif sunumlardan olan turuncu kombinli kahvaltı sunumu, hem göze hem de damak tadına hitap eden detaylara sahip…

Kırmızı ve Yeşil Konseptli Kahvaltı Sofraları

Bir gün içerisinde sizin için gereken enerjinin büyük kısmını sağlayan kahvaltı öğünü,  ruh sağlığı için de son derece önemlidir. Örneğin sabahları güzel bir kahvaltı yapanların tüm gün yaşadıkları sorunlarla daha iyi mücadele ettikleri görülmüştür. Kahvaltının insan hayatındaki öneminin bilincinde olan Enfes Kahvaltı değişik kahvaltı tarifleri görebileceğiniz ve rengârenk sunumları ile kahvaltıda boyut atlamanızı sağlayacak bilgiler içeriyor.

Kırmızı ve Yeşil Renklerle Kahvaltı Sofraları

Sitede birbirinden lezzetli kahvaltılık yiyecek çeşitlerinin tarifleri yanında misafirlere yönelik ne tür sunum yapabileceğinizle de ilgili gerekli bilgilendirmeler paylaşılıyor. Öyle ki bu kahvaltı sunumlarından biri de kırmızı ve yeşil renklerin ağır bastığı kahvaltı sunumu çeşidi. Rengârenk sofraları sevenler için tüm detaylarıyla yepyeni bir masa hazırlamak mümkün.

Mavi Kalpli Kahvaltı Sunumları

Güne başlarken bazı kişilerin es geçtiği ama sağlık açısından çok önemli olan kahvaltılar, tüm gün gereken enerjiyi vermeleri ve belki de stres seviyesinin daha iyi korunması için iyi bir destekleyicilerdir. Kahvaltının öneminden yola çıkarak renkli sunumların ve birbirinden farklı ve eğlenceli tariflerin olduğu Enfes Kahvaltıya,  dilerseniz siz de kendi tariflerinizi ekleyerek ziyaretçilerle paylaşabilirsiniz.

Mavi Kalpli Kahvaltı Sunumları

Mavi kalpli kahvaltı sunumu mavi renk ağırlıklı detaylarıyla size mükemmel bir sofra hazırlamada yardımcı olabilir. Pazar kahvaltıları ya da dilerseniz sıradan günlerde de bu görsel açıdan doyurucu sofra için açıklamalar kısmını inceleyebilirsiniz.